Psychoterapie pro děti

Fotogalerie

Psychoterapie pro děti

Je těžké se dívat, jak naše děti sužují psychické potíže. Často se setkávám s tím, že děti zažívají neuspokojivé vztahy s vrstevníky, někdy i šikanu nemají kamarády nevychází s učitelem
trpí stresem a úzkostmi ze studijních nároků nepříznivě na ně doléhají změny v rodině (rozvod, nový partner, nový sourozenec, úmrtí v rodině, stěhování, střídavá péče, změna finančních poměrů,…) trpí bolestmi břicha, bolestmi hlavy, nevolnostmi, pomočováním, vznikem nebo zhoršením psychosomatických onemocnění jako je např. exém, alergie,… přemýšlejí o sebevraždě, sebepoškozují se jsou depresivní, úzkostné nebo agresivní mají potíže s chováním nebo “zlobí” přemýšlí o své sexuální orientaci a možná něco dalšího.

Jsem připravená se s Vámi domlouvat o potřebách Vašeho dítěte a Vaší rodiny.

Jak bude probíhat první konzultace

Objednat se můžete nejsnáze online níže nebo telefonicky na čísle 739 650 414, můžete také napsat vzkaz a asistentka Vás bude kontaktovat zpět.
Po objednání Vám přijdou na mail instrukce k uhrazení vratné kauce (více viz. ceník) a popis cesty.

Z první konzultace nemusíte být nervozní, nejdete ke zkoušce. Budeme si potřebovat vysvětlit, co Vás trápí, ale ráda Vám pomohu, abychom si porozuměli.

Na první konzultaci se domluvíme mj. na tom, jak bude naše spolupráce vypadat. Podle věku dítěte, situace a možností rodiny domluvíme, zda bude vhodné, aby dítě (dospívající) docházelo na konzultaci samo, zda bude vhodné chodit společně jako rodina, či dvojice (např. matka – dítě) nebo bude docházet převážně rodič a pracovat sám na změně přístupu k dítěti.

Výhodou spolupráce za přímou platbu je také vyšší diskrétnost Vašich informací. Z terapií nepíšu žádné písemné zápisy, které by byly sdíleny s dalšími lidmi nebo institucemi.

Reference

Paní Herzánová je nejen moc hodná, empatická, příjemná a vzdělaná, ale především odborník na svém místě. Vždy druhého vyslechne, podpoří, pomůže, poradí i uklidní. Jsem s ní velmi spokojená, proto ji tedy mohu jen a jen doporučit.
eliskajenejlepsi
Paní Jitka je velmi milá, ochotná a empatická. Obzvláště povedené jsou kurzy relaxace, vřele doporučuji.
Verča H.
Více referencí

SOS situace

Pokud Vaše situace nesnese odkladu, požádejte o mimořádný termín. Někdy mohu vyhovět. V opačném případě můžete využít některých krizových služeb
V Praze pro tyto účely fungují Krizová centra, mimo Prahu Záchranná služba. Využít můžete také Linky důvěry.
A pokračovat pak můžeme společně.

Project Details

  • Name : Christina
  • Location : New Jersey
  • Date : 06/06/2016
Jitka Herzánová - ZnamyLekar.cz