Párová a rodinná terapie

Párová a rodinná terapie

Fotogalerie

Párová a rodinná terapie

Párová a rodinná terapie řeší témata partnerských vztahů, rodin a širších rodin, ale i jiných seskupení, kde cítíte potřebu si lépe porozumět, vyjasnit komunikaci a pochopit a případně sjednotit svoje cíle a přání.

Pro páry může být tato psychoterapie vhodnou alternativou manželské poradny. Nezaměřuje se totiž na poradenství, ale poznání problému z různých stran, objevení nefungujících vzájemných strategií a pak samozřejmě jejich nahrazení novými strategiemi.

Terapie je velmi vhodná na provedení rodiny, a zvláště dětí, rozvodem a porozvodovým uspořádáním s novými partnery.

Rodinná terapie se také hodí pro řešení výchovných a kázeňských otázek a psychosomatických potíží u dětí (úzkosti, přehnaná stydlivost, noční pomočování bez organické příčiny, apod.),

Jak bude probíhat první konzultace

Objednat se můžete nejsnáze online níže nebo telefonicky na čísle 739 650 414, můžete také napsat vzkaz a asistentka Vás bude kontaktovat zpět.
Po objednání Vám přijdou na mail instrukce k uhrazení vratné kauce (více viz. ceník) a popis cesty.

Z první konzultace nemusíte být nervozní, nejdete ke zkoušce. Budeme si potřebovat vysvětlit, co Vás trápí a dohodnout se, jak bude vypadat naše spolupráce, ale ráda Vám pomohu, abychom si porozuměli.

Výhodou spolupráce za přímou platbu je také vyšší diskrétnost Vašich informací. Z terapií nepíšu žádné písemné zápisy, které by byly sdíleny s dalšími lidmi nebo institucemi.

Reference

Dobrý den , chtěla bych Vám moc poděkovat za pomoc, které se mi od Vás dostává již nějakou dobu. Děkuji
matesovar
Pani Herzanova ma velice profesionalni pristup doporucuji vsem moc nam pomohla s nasim velkym trapenim
Míra Majer
Více referencí

SOS situace

Pokud Vaše situace nesnese odkladu, požádejte o mimořádný termín. Někdy mohu vyhovět. V opačném případě můžete využít některých krizových služeb
V Praze pro tyto účely fungují Krizová centra, mimo Prahu Záchranná služba. Využít můžete také Linky důvěry.
A pokračovat pak můžeme společně.

Project Details

  • Name :
  • Location :
  • Date :
Jitka Herzánová - ZnamyLekar.cz