Relaxace a meditace

Fotogalerie

Popis kurzu

Naučíte se uvolňovat své tělo i mysl a skrze tělesné pocity lépe rozumět svým emocím. “Vedlejším produktem” je lepší soustředivost a časté zlepšení psychosomatických obtíží.

Kurz je zakončen certifikátem o absolvování a je určen pro osobní potřebu zúčastněných.
(Jedná se o nácvik mentálních technik, součástí není fyzické cvičení. V průběhu kurzu se leží na podložce, popř. sedí na židli.)

V průběhu šesti lekcí se naučíte šest základních prvků autogenního tréninku, který tvoří ucelený systém k uvolnění a harmonizaci těla a mysli. Seznámíte se s technikou, která vám pomůže pomocí tělesných pocitů lépe porozumět svým emocím a rozpouštět je. Vyzkoušíte si i ochutnávku cvičení pro lepší soustředivost a snížení nervozity a psychické tenze pocházející z východní i západní kultury a budete si pro sebe moci vybrat ta, která vám budou nejbližší.

A na každé lekci si zahrajete mind games – cvičení, které pracuje s vaší představivostí, intuicí a různými symboly – velmi příjemnou a inspirativní část práce s myslí.

Informace o kurzu

Připravovaný kurz:

7.3.2019  19-20:30 hod. šest po sobě jdoucích čtvrtků

Místo konání:

Nad Ohradou 17, Praha 3

Kurz vede Mgr. Jitka Herzánová
Cena kurzu 2400,- Kč.

Počet účastníků:

minimálně 8 – maximálně 15 (při nedostatku účastníků se posouvá termín začátku kurzu)

Přihlášení do kurzu

Pro závazné přihlášení na kurz prosím vyplňte níže uvedený formulář. Poté dostanete potvrzující mail s instrukcemi k provedení platby. Splatnost kuzovného je do začátku kurzu a zároveň do 10 dní od odeslání přihlášky.

Objednejte se


Reference

Schéma jak na to…. Někdy se to dařilo lépe, někdy jsem usnula. Měla jsem radost, když jsem z kurzu odcházela uvolněná a odpočatá. Doma jsem si některé pasáže snažila připomenout a přivedlo mě to k další analýze prožitých emocí. Vynikající kurz!!! Vřele doporučuji!
Andrea TrnkováUčitelka
Kurz se mi moc líbíl. Děkuji.
Karolína HrubáManažerka
Více referencí