Relaxace a meditace

Fotogalerie

Popis kurzu

Naučíte se uvolňovat své tělo i mysl a skrze tělesné pocity lépe rozumět svým emocím. “Vedlejším produktem” je lepší soustředivost a časté zlepšení psychosomatických obtíží.

Kurz je zakončen certifikátem o absolvování a je určen pro osobní potřebu zúčastněných.
(Jedná se o nácvik mentálních technik, součástí není fyzické cvičení. V průběhu kurzu se leží na podložce, popř. sedí na židli.)

V průběhu šesti lekcí se naučíte šest základních prvků autogenního tréninku, který tvoří ucelený systém k uvolnění a harmonizaci těla a mysli. Seznámíte se s technikou, která vám pomůže pomocí tělesných pocitů lépe porozumět svým emocím a rozpouštět je. Vyzkoušíte si i ochutnávku cvičení pro lepší soustředivost a snížení nervozity a psychické tenze pocházející z východní i západní kultury a budete si pro sebe moci vybrat ta, která vám budou nejbližší.

A na každé lekci si zahrajete mind games – cvičení, které pracuje s vaší představivostí, intuicí a různými symboly – velmi příjemnou a inspirativní část práce s myslí.

Informace o kurzu

Připravovaný kurz:

od 24.10.2019 19-20:30 hod – šest po sobě jdoucích čtvrtků

Místo konání:

Klub Ulitka, Nad Ohradou 17, Praha 3

Kurz vede Mgr. Jitka Herzánová
Cena kurzu 2400,- Kč.

Počet účastníků:

minimálně 8 – maximálně 15 (při nedostatku účastníků se posouvá termín začátku kurzu)

Přihlášení do kurzu

Pro závazné přihlášení na kurz prosím vyplňte níže uvedený formulář. Poté dostanete potvrzující mail s instrukcemi k provedení platby. Kurzovné prosím zaplaťte obratem, vaše přihlášení se tím dokončí.

Objednejte se


  Reference

  Schéma jak na to…. Někdy se to dařilo lépe, někdy jsem usnula. Měla jsem radost, když jsem z kurzu odcházela uvolněná a odpočatá. Doma jsem si některé pasáže snažila připomenout a přivedlo mě to k další analýze prožitých emocí. Vynikající kurz!!! Vřele doporučuji!
  Andrea TrnkováUčitelka
  Kurz se mi moc líbíl. Děkuji.
  Karolína HrubáManažerka
  Více referencí
  Jitka Herzánová - ZnamyLekar.cz