Relaxace a meditace – opakovací hodina

Fotogalerie

Popis kurzu

Vážení účastníci kurzu Relaxace a meditace,
mnoho z vás projevilo přání moci občas pokračovat ve společných meditacích. Tak vznikl tento tvar příležitostných setkání.

Informace o kurzu

Setkání je vypisováno jednorázově příležitostně a je určeno pro účastníky základního kurzu Relaxace a meditace. Na každé setkání je potřeba se přihlásit formulářem níže.

Cena za setkání je 200,- Kč, setkání trvá 60 minut, obvykle je poté ještě čas na dotazy.

Místo setkání:  konzultovna V Jámě 8, Praha 1 (pokud není uvedeno jinak)

Ráda Vás opět uvidím.

Objednejte se


Reference

V kurzu jsem velmi ocenila pestrost technik. Líbila se mi vizualizace “jarního úklidu ve svých půdních prostorech”, focusing i duchovní části lekcí. Každý si přišel na své. Odnáším si obohacení o nové relaxační techniky, které mi pomáhají zvládat stresové situace….a i díky tomu jsem blíže svému vnitřnímu naladění a vnitřnímu klidu 😉
Martina StrouhováLékař
Z kurzu si odnáším především osvojení si metody relaxace k celkovému zklidnění a práci se svou myslí, resp. myšlenkami. Vyzdvihnout bych chtěl především mimořádnou schopnost lektorky navodit svým hlasovým projevem dokonalé podmínky k dosažení celkového klidu a uvolnění. Právě onen soulad tohoto vnějšího prostředí s lektorkou stanovenými postupy pro práci s vlastním vnitřním vědomím ve mne zanechal bohatou škálu dosud nepoznaných prožitků.
Dominika JaškováÚřednice
Více referencí
Jitka Herzánová - ZnamyLekar.cz