Individuální psychoterapie – terapie pro jednotlivce.

Individuální psychoterapie – terapie pro jednotlivce.

Fotogalerie

Individuální psychoterapie

Řeší témata z Vašeho osobního i pracovního života. Může se týkat okamžiků, kdy se v životě cítíte dezorientovaní, nespokojení, potřebujete se posunout dál. Může Vám pomoci udělat některé potřebné životní kroky s větším vhledem a bezpečněji. Může Vám také pomoci s vleklými obtížemi, u kterých ve Vás už nazrála touha jít dál a tu část svého života změnit.

Terapie je také vhodná pokud Vás v životě potkají těžké časy. V životě každého člověka přijdou okamžiky, kdy můžeme mít pocit, že nám podklesla kolena. Může nám pomoci projít toto období s oporou, snad i rychleji a také nám pomáhá na těžkých životních okamžicích vyrůst. Tyto životní krize v sobě skrývají veliký potenciál stát se zralejším člověkem.

Psychoterapie by měla být součástí léčby při užívání antidepresiv, léků na spaní, léků na uklidnění, lexaurinů a různých dalších psychofarmak ve většině případů. Pomáhá pracovat s příčinou mnoha psychosomatických potíží, bolestmi zad a hlavy, trávicími potížemi, nespavostí zvláště pokud jsou vyvolány stresem. Samozřejmě je vhodná léčbu deprese a dalších psychických onemocnění, ale také např. pro léčbu obezity.

Jak bude probíhat první konzultace

Objednat se můžete nejsnáze online níže nebo telefonicky na čísle 739 650 414, můžete také napsat vzkaz a asistentka Vás bude kontaktovat zpět.
Po objednání Vám přijdou na mail instrukce k uhrazení vratné kauce (více viz. ceník) a popis cesty.

Z první konzultace nemusíte být nervozní, nejdete ke zkoušce. Budeme si potřebovat vysvětlit, co Vás trápí a dohodnout se, jak bude vypadat naše spolupráce, ale ráda Vám pomohu, abychom si porozuměli.

Výhodou spolupráce za přímou platbu je také vyšší diskrétnost Vašich informací. Z terapií nepíšu žádné písemné zápisy, které by byly sdíleny s dalšími lidmi nebo institucemi.

Reference

Tímto bych ráda doporučila paní Herzánovou, která velmi lidským a přátelským způsobem pomohla mé dceři, ale vlastně i nám, rodičům, zvládnout problémy ve škole, které se přenesly i domů. Člověk nemá pocit, že se nachází u psychologa, lékaře, ale u přítelkyně, které se s důvěrou svěří, a která umí odborně poradit :-). Děkujeme
Chládkovi
Mám za sebou první 4 setkání a rozhodně budu pokračovat. Jednoho dne jsem už opravdu nevěděl co dřív a tak jsem se zastavil a zhroutil. Moc děkuji paní Herzánové za podanou ruku. Ukázala mi příčiny, mého vyčerpání, Teď hledáme na co dát pozor a jak zkratům předcházet. ¨ Opravdu děkuji za účinnou pomoc. Změn si už všimlo i mé okolí a myslím, že jsou ku prospěchu všem. Moc díky Tomáš Zajac
Tomáš Zajac
Více referencí

SOS situace

Pokud Vaše situace nesnese odkladu, požádejte o mimořádný termín. Někdy mohu vyhovět. V opačném případě můžete využít některých krizových služeb.
V Praze pro tyto účely fungují Krizová centra, mimo Prahu Záchranná služba. Využít můžete také Linky důvěry.
A pokračovat pak můžeme společně.

Project Details

  • Name :
  • Location :
  • Date :
Jitka Herzánová - ZnamyLekar.cz