SLUŽBY V PSYCHOTERAPII

Vaší motivací může být těžká životní situace nebo vnitřní potřeba změny a růstu. Můžete si vybrat jestli budete pracovat jako jednotlivec, pár nebo rodina, či jiné uskupení (pracovní skupina, zájmová skupina,…).

01. Individuální psychoterapie

Terapie je také vhodná pokud Vás v životě potkají těžké časy. V životě každého člověka přijdou okamžiky, kdy můžeme mít pocit, že nám podklesla kolena.

03. Psychoterapie pro děti

Je těžké se dívat, jak naše děti sužují psychické potíže. Často se setkávám s tím, že děti zažívají neuspokojivé vztahy s vrstevníky, někdy i šikanu nemají kamarády nevychází s učitelem.

02. Párová a rodinná terapie

Párová a rodinná terapie řeší témata partnerských vztahů, rodin a širších rodin, ale i jiných seskupení, kde cítíte potřebu si lépe porozumět, vyjasnit komunikaci a pochopit a případně sjednotit svoje cíle a přání.

04. Psychoterapie pomocí koní

O koních je dlouhodobě mezi koňáky známo, že umí vycítit a zrcadlit pocity svých lidí. Mohli bychom uvést příběh každého horsemana a byl by to obvykle příběh o cestě sám k sobě, větší celistvosti a autenticitě.

Psychoterapie

Život! Jak neuvěřitelné příběhy dokáže psát. A my je prožíváme. Žádné Vaše téma, se kterým přicházíte není ani banální ani zbytečné, pokud Vy sami cítíte, že Vás trápí a máte potřebu o něm hovořit.

Rezervovat
Jitka Herzánová - ZnamyLekar.cz